Współpraca

miejska.tv to telewizja skierowana do mieszkańców polskich miast i miasteczek. Wasze sprawy są często pomijane przez media głównego nurtu. Na czołówki mediów trafiają częściej, gdy dzieje się coś złego, niż gdy chcielibyście się czymś pochwalić. miejska.tv odwraca te proporcje.

Nasza misja

Celem telewizji miejska.tv jest promocja lokalnych społeczności. Otwieramy swoją antenę na tematy, z których jesteście dumni. Pokażcie, co się u was dzieje. Opowiedzcie o sprawach, którymi aktualnie żyjecie. Niech to będzie miejsce lokalnej integracji i popularyzacji lokalnych osiągnięć.

Odbiorcy i autorzy

To użytkownicy sami tworzą telewizję miejska.tv z materiałów i treści, które nam dostarczają. Specjalną ofertę kierujemy zatem do lokalnych pasjonatów: sportu, kultury, historii i tradycji. Jeśli masz lekkie pióro, nie boisz się kamery, potrafisz robić zdjęcia lub nagrywać materiały audio/wideo, to masz wszystko, by zostać naszym terenowym redaktorem. Dajemy ci pełną swobodę doboru tematów. Możesz pisać o swoim mieście lub ulubionym klubie.

Miejscowe instytucje i firmy

Zapraszamy również do kontaktu urzędy, instytucje, organizacje pozarządowe i kluby sportowe. To może być doskonała forma promocji waszej lokalnej kultury, historii lub okazja do nagłośnienia lokalnych sukcesów.

Jesteśmy również otwarci na współpracę ze sponsorami i reklamodawcami. To szansa dla waszej firmy i produktów na promocję wśród ludzi objętych zasięgiem naszej telewizji.

Profesjonaliści i początkujący

Zapraszamy do współpracy profesjonalistów i osoby początkujące. Bez względu na wiek, płeć, czy wykształcenie. Najważniejsza jest energia wewnętrzna i pozytywne zakręcenie na punkcie własnego miasta lub zainteresowań.

Jakość

Zależy nam na wysokiej jakości prezentowanych materiałów. Treści tekstowe oraz audio/wideo powinny być zgodne z naszym regulaminem. Zastrzegamy sobie prawo do ich edycji oraz weryfikacji. Pamiętajcie, by zamieszczane w serwisie materiały były oryginalne, zgodne z faktami i nie łamały praw osób trzecich.

Opinie

Liczymy również na głosy naszych widzów i czytelników. Piszcie o tym, co wam się podoba i co irytuje. Podpowiadajcie, jakimi sprawami powinniśmy się zająć. Zależy nam na tym, by na naszej antenie znalazły się tematy, które was interesują.