Kobyłka

Informacje

Włamywacz do centrum ogrodniczego w Kobyłce złapany

Włamywacz do centrum ogrodniczego w Kobyłce złapany

2017-08-18 14:06:03

Trzy zarzuty w tym włamanie do budynku kasowego centrum ogrodniczego w Kobyłce oraz kradzież pieniędzy i dysku zewnętrznego z samochodu a także torebki damskiej z pomieszczenia pracowniczego hotelu usłyszał 18-latek. Damian K. został zatrzymany przez policjantów z Kobyłki na gorącym uczynku włamania i kradzieży.

Skradziona w Austrii Mazda odnalazła się w Kobyłce

Skradziona w Austrii Mazda odnalazła się w Kobyłce

2017-07-18 17:08:08

Skradzioną na terenie Austrii mazdę 3 ujawnili kryminalni i funkcjonariusze prewencji wołomińskiej Komendy. Pojazd ukryty był w garażu w Kobyłce. Policjanci zatrzymali właściciela posesji, na terenie której pojazd się znajdował. 49-latek trafił do policyjnej celi, po czym został przesłuchany i usłyszał zarzuty paserstwa. Bogusławowi C. może teraz grozić kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Nowy trener piłkarzy Wichru Kobyłka

Nowy trener piłkarzy Wichru Kobyłka

2017-07-08 11:37:03

W występującym w A klasie zespole seniorów MKS Wicher Kobyłka nastąpiła zmiana trenera. Dotychczasowego szkoleniowca, Krzysztofa Adamczyka, zastąpi Aleksander Cieślak. Nowy trener ma 30 lat. Był zawodnikiem Marcovii i Wichru.

Kamil Ruta z Pucharem Świata w formule low kick

Kamil Ruta z Pucharem Świata w formule low kick

2017-06-25 12:53:25

W ostatni weekend zawodnik Wichru wystartował w barwach reprezentacji Polski w Pucharze Świata we włoskim Rimini. Najlepszy w rankingu zawodnik federacji WAKO potwierdził swoją formę, zdobywając trofeum.

Podsumowanie IV edycji WICHER CUP w Kobyłce

Podsumowanie IV edycji WICHER CUP w Kobyłce

2017-06-20 10:01:53

W dniach 17-18 czerwca na stadionie miejskim w Kobyłce odbyła się IV edycja WICHER CUP. W tegorocznym międzynarodowym turnieju piłkarskim wystartowały 24 drużyny do lat 10, a wygrała Polonia przed UKS Irzyk i Legią.

Międzynarodowy turniej piłkarski U-10 WICHER CUP

Międzynarodowy turniej piłkarski U-10 WICHER CUP

2017-06-14 10:31:20

W dniach 17-18 czerwca br. na stadionie miejskim w Kobyłce odbędzie się IV edycja turnieju piłkarskiego U-10 WICHER CUP. W zawodach wezmą udział 24 zespoły z Polski (z sześciu województw), Ukrainy i Białorusi.

Relacje

Muzyczna uczta w Kobyłce

Muzyczna uczta w Kobyłce

2467

Na koncert w Kobyłce składają się tradycyjne kolędy, pastorałki, a nierzadko też własne interpretacje i aranżacje popularnych bożonarodzeniowych utworów. W tym roku w Bazylice gościliśmy miejsko-parafialny chór Cantanti, zespół LeDio oraz mezzosopranistkę Izabelę Kopeć z chórem „Ad Libitum” z Cieszyna.

Wywiady

"Kobyłkowskie Dziki" szukają sponsora

2617

Sekcja trójboju siłowego MKS Wicher Kobyłka może poszczycić się wieloma medalowymi zdobyczami przywiezionymi z zawodów rangi Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Tym bardziej dziwi brak sponsora strategicznego, który zapewniłby sekcji rozwój, a sam ogrzałby się w blasku kolejnych medali. Najbliższa wielka impreza już w dniach 19-25 czerwca w mieście Killen w Stanach Zjednoczonych. Szanse medalowe mają dwaj zawodnicy Wichru: Michał Skonieczny i Patryk Zaniewski. Przeszkodą jest jednak duży koszt wyjazdu wynoszący wg różnych szacunków od 12 do 20 tys. złotych. "Kobyłkowskie Dziki" – jak o sobie sami mówią – mobilizują fanów i wciąż mają nadzieję na znalezienie sponsora.

17-lecie sekcji kulturystyki klubu MKS Wicher Kobyłka

17-lecie sekcji kulturystyki klubu MKS Wicher Kobyłka

2443

Stanisław Bielewicz, trener trójboju siłowego w klubie MKS Wicher Kobyłka, przedstawia największe osiągnięcia sekcji kulturystyki i trójboju siłowego. 5. maja 1999r. to początek sekcji kulturystyki w klubie. Zawodnicy Wichru zdobywają medale prawie na każdych międzynarodowych turniejach. W sumie do tej pory było to ponad 220 krążków różnych kolorów w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Rekordowy pod względem osiągnięć jest 2016r. W tym roku sekcja zdobyła już cztery medale, a wciąż ma szansę na poprawę tych wyników.